Kategorie

Osłona do głosowania potrójna (wzór ukośny)

cena netto :

165,00 zł

cena brutto :

202,95 zł

OS-BCU-3

Wysyłka: do 3-5 dni

- +

Osłona do głosowania wykorzystywana jest w lokalach wyborczych. Parawan zapewnia niezbędny komfort wyborcom podczas oddawania głosów. Dostępny model: osłona z trzema ściankami z ukośną grafiką.

Osłona do głosowania wykorzystywana jest w lokalach wyborczych. Parawan zapewnia niezbędny komfort wyborcom w trakcie oddawania głosów. Osłona składa się z trzech połączonych ze sobą modułów. Na frontowej ściance znajdują się ukośne, biało-czerwone pasy z godłem, boczne skrzydła to lustrzane odbicia dwukolorowego tła. Po wewnętrznej stronie parawanu umieszczono transparentną kieszeń w formacie A4. W przezroczystej przyldze mogą się znaleźć instrukcje dotyczące głosowania. Osłony spełniają wymogi Państwowej Komisji Wyborczej. Dostępny model: parawan wyborczy składający się z trzech modułów.

Istnieje możliwość wykonania osłon zgodnie z indywidualnym projektem. W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Parametry techniczne:
- Osłona do głosowania wykonana z tworzywa sztucznego PVC o gr. 6 mm
- Wymiar pojedynczej ścianki: 60x60 cm
- Model: parawan składający się z trzech modułów
- Kolor tła: biało-czerwone pasy
- Kolor wewnętrznej strony ścianki: biały
- Na jednym z boków umieszczone zostało godło
- Do zestawu dodawana jest transparentna kieszeń na dokumenty w formacie A4

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Osłona do głosowania potrójna (wzór ukośny)

Osłona do głosowania potrójna (wzór ukośny)

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki 24,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Urna wyborcza z tworzywa posiada białe, nieprzezierne ścianki. Model "S" to sześcian o wymiarach: 40x40x40 cm. Pojemność: ok. 600/800 kart wyborczych.

Urna wyborcza z tworzywa posiada białe, nieprzezierne ścianki. Model "S" to sześcian o wymiarach: 40x40x40 cm. Pojemność: ok. 600/800 kart wyborczych. Urny dostarczane są z własnym logo, grafiką w formacie A4.

Urny wyborcze wykonane zostały z trwałego, wielowarstwowego kartonu. W ofercie dostępne są dwa modele: urna wyborcza mała (wysokość 40 cm, pojemność 1000 kart wyborczych) oraz urna wyborcza duża (wysokość 80 cm, pojemność 2000 głosów).

Urny wyborcze wykonane zostały z blachy ocynkowanej ogniowo. W ofercie dostępne są dwa modele: urna wyborcza mała (wysokość 40 cm, pojemność 1000 kart wyborczych) oraz urna wyborcza duża (wysokość 80 cm, pojemność 2000 głosów).

Urny wyborcze wykonane zostały z trwałego tworzywa sztucznego PMMA. W ofercie dostępne są dwa modele: urna wyborcza mała (pojemność 600/800 kart wyborczych) oraz urna wyborcza duża (pojemność 800/1200 głosów).

Urny wyborcze wykonane zostały z trwałego tworzywa sztucznego PMMA, posiadają wbudowany licznik do pomiaru ilości kart. W ofercie dostępne są dwa modele: urna wyborcza mała (pojemność 600/800 kart wyborczych) oraz urna wyborcza duża (pojemność 800/1200 głosów).

Osłona do głosowania wykorzystywana jest w lokalach wyborczych. Parawan zapewnia niezbędny komfort wyborcom podczas oddawania głosów. Dostępny model: osłona z dwoma ściankami z ukośną grafiką.

Osłona do głosowania wykorzystywana jest w lokalach wyborczych. Parawan zapewnia niezbędny komfort wyborcom podczas oddawania głosów. Dostępny model: osłona z dwoma ściankami z poziomą grafiką.

Osłona do głosowania wykorzystywana jest w lokalach wyborczych. Parawan zapewnia niezbędny komfort wyborcom podczas oddawania głosów. Dostępny model: osłona z trzema ściankami z poziomą grafiką.

Urna wyborcza pomocnicza PKW zgodna jest z obowiązującym wzorem opublikowanym w uchwale Państwowej Komisji Wyborczej. Wykonana została z przezroczystego poliwęglanu. Wymiary przenośnej urny: 45x45x65 cm.

Urny wyborcze PKW zgodne są ze wzorami opublikowanymi w uchwale Państwowej Komisji Wyborczej. Wykonane zostały z przezroczystego poliwęglanu. W ofercie dostępne są trzy modele urn o wymiarach: 75x75x100 cm, 95x78x120 cm oraz 100x88x100 cm.

Godło dostarczane jest w formie naklejki. Może zostać umieszczone na urnach wyborczych.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn