Kategorie

Barierki ochronne

cena netto :

584,00 zł

cena brutto :

718,32 zł

Wysyłka: do 3-5 dni

Barierki ochronne wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Barierki zabezpieczające nie wymagają napraw, posiadają stalowy rdzeń gwarantujący dodatkową stabilność i wytrzymałość.

Barierki ochronne stanowią nieodłączny element wyposażenia obiektów przemysłowych. Za ich pomocą odgradza się miejsca wyznaczone do przeładunku oraz magazynowania towarów. Produkty służą również do wytyczania ciągów komunikacyjnych. Doskonale zabezpieczają sprzęty, maszyny, regały, a także ściany oraz słupy nośne, co pozwala na uzyskanie znaczących oszczędności.

Parametry techniczne barierek ochronnych:

- Barierka ochronna wykonana została z poliuretanu
- Średnica rury Ø80 mm
- W ofercie dostępne są barierki o wysokościach: 350, 600 lub 1200 mm oraz długościach: 750 i 1000 mm
- Barierka wyróżnia się kolorystyką, barwiona na żółto posiada czarne i czerwone odblaskowe oznakowania ostrzegawcze
- Dodatkową stabilność i wytrzymałość gwarantuje stalowy rdzeń
- Produkt dopuszczony do stosowania w przemyśle spożywczym
- Nie rdzewieje
- Nie wymaga napraw, barierka zabezpieczająca nie odkształca się
- Mocowana za pomocą płytki montażowej i kotw do podłoża
- Produkt stosowany na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń

Barierki ochronne odznaczają się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają stalowy rdzeń. Ich wierzchnia warstwa składa się z poliuretanu – materiał ten charakteryzuje się elastycznością i doskonałą amortyzacją w przypadku uderzenia. To sprawia, że odbojnice z tworzywa sztucznego nie odkształcają się i nie korodują, a także są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Stąd też sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Do niewątpliwych zalet barierek ochronnych zalicza się montaż bezpośrednio do podłoża. To wpływa na wysoką trwałość. W celu przytwierdzenia zabezpieczeń, używa się stalowych kotew montażowych. Tak przymocowane artykuły mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek napraw.

Barierki ochronne charakteryzują się wyrazistą i trwałą kolorystyką. Co ważne, oznaczenia ostrzegawcze są odblaskowe, co zwiększa ich widoczność i ułatwia pracę nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Barierki ochronne

Barierki ochronne

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Odbojnica energochłonna Rack Armour to nowoczesne rozwiązanie zabezpieczające regały magazynowe. Odbój skutecznie absorbuje siłę uderzeń chroniąc stalowe elementy przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Odboje regałowe magazynowe dostępne są w rozmiarach: S, M, L i XXL. Wysokości: 30 lub 60 cm.

Słupek ochronny iFlex Rack Guard to unikatowy produkt wyróżniający się wśród odbojnic przemysłowych dostępnych na polskim rynku. Odbojnica wykonana została z odpornego na odkształcenia materiału (Memaplex), posiada innowacyjny system wewnętrznych ścianek, które skutecznie absorbują siłę uderzeń.

Odbojnica energochłonna Rack Guard Alfa wykonana została z elastycznego, odpornego na odkształcenia materiału. Odbój d-flexx posiada innowacyjny system wewnętrznych ścianek, które skutecznie absorbują siłę uderzeń.

Odbojnica ochronna stanowiąca osłonę ścian posiada wewnętrzne komory powietrzne absorbujące siłę uderzeń. Odbojnicę wyposażono w elementy odblaskowe, wykonana została z trwałego, odpornego na uszkodzenia polietylenu.

Odbojnica ochronna stanowiąca osłonę naroży posiada wewnętrzne komory powietrzne absorbujące siłę uderzeń. Odbojnicę wyposażono w elementy odblaskowe, wykonana została z trwałego, odpornego na uszkodzenia polietylenu.

Bariery elastyczne CHARLIE wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego. Odbojnice D-Flexx posiadają pojedynczą poziomą poprzeczkę. Barierki energochłonne modułowe wyznaczają ciągi komunikacyjne, zabezpieczają regały magazynowe, osłaniają elementy konstrukcyjne obiektów.

Bariery elastyczne HOTEL wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego. Odbojnice D-Flexx posiadają podwójną poziomą poprzeczkę. Barierki energochłonne modułowe wyznaczają ciągi komunikacyjne, zabezpieczają regały magazynowe, osłaniają elementy konstrukcyjne obiektów.

Barierki elastyczne ECHO wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego. Odbojnice D-Flexx posiadają wzmocniony, stabilny dół oraz ażurową część górną, to połączenie dwóch modeli odbojnic energochłonnych: CHARLIE oraz DELTA.

Barierki elastyczne LIMA wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego. Odbojnice D-Flexx posiadają wzmocniony, stabilny dół oraz ażurową część górną, to połączenie dwóch modeli odbojnic energochłonnych: HOTEL oraz DELTA.

Bariery energochłonne GOLF zabezpieczają regały magazynowe przed niepożądanymi uderzeniami wywołanymi przez wózki widłowe oraz wózki paletowe. Odboje elastyczne D-Flexx wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego.

Bariery energochłonne GOLF podwójne zabezpieczają regały magazynowe przed niepożądanymi uderzeniami wywołanymi przez wózki widłowe oraz wózki paletowe. Odboje elastyczne D-Flexx wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego.

Osłony ażurowe wykonane zostały z polietylenu - materiału o wysokiej wytrzymałości na uderzenia mechaniczne. Odbojnice energochłonne zabezpieczają słupy o długości boku od 200 do 700 mm.

Odbojnice zabezpieczające słupy i filary wykonane zostały z polietylenu, materiału o wysokiej wytrzymałości na uderzenia mechaniczne. Osłony wyróżniają się intensywnym żółtym kolorem, dodatkowo oznaczone zostały folią odblaskową.

Osłony słupów wykonane zostały z energochłonnego, miękkiego materiału. Odbojnice żółto-czarne zabezpieczają pionowe elementy o przekrojach: 10x10 cm, 15x15 cm lub 20x20 cm.

Osłony słupów wykonane zostały z energochłonnego, miękkiego materiału. Odbojnice żółto-czarne zabezpieczają pionowe elementy o przekrojach: 40x40 cm, 60x60 cm lub 80x80 cm.

Odbojnice wózkowe wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Progi zabezpieczające posiadają stalowy rdzeń, który dociąża zabezpieczenie gwarantując dodatkową stabilność i wytrzymałość. Skutecznie wygradzają ciągi komunikacyjne, stanowią ochronę maszyn i urządzeń.

Słupki ochronne wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Słupki zabezpieczające posiadają stalowy rdzeń, który dociąża zabezpieczenie gwarantując dodatkową stabilność i wytrzymałość. Stanowią zabezpieczenie maszyn i urządzeń linii technologicznych oraz elementów konstrukcyjnych obiektów przemysłowych.

Ograniczniki wysokości wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Zabezpieczenia posiadają pasy folii odblaskowej (żółto-czarne odblaski). Odboje wiszące informują kierowców o obniżeniu wysokości stropu, sytuowane są przy wjazdach bramowych do obiektów.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn