Kategorie

Pachołek ochronny

Pachołek ochronny Wyświetl większe
cena netto :

999,00 zł

cena brutto :

1 228,77 zł

20030

Wysyłka: do 3-5 dni

- +

Pachołki ostrzegawcze posiadają szeroką, dociążoną stopę wykonaną z materiału pochodzącego z recyklingu. Słupki ochronne sytuowane są na zewnątrz i wewnątrz obiektów.

Pachołki ochronne wyróżniają się intensywnym żółtym kolorem. Znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych, w granicach parkingów oraz stref przeładunkowych. Słupek zabezpieczający wraz z masywną, stabilną podstawą waży 31,5 kg. Produkt nie wymaga montażu.

Parametry techniczne:

- Wysokość pachołka ochronnego 1300 mm, średnica Ø500 mm, waga produktu 31,5 kg
- Pachołek ostrzegawczy wykonano z polietylenu
- Produkt wyróżnia się intensywną żółtą kolorystyką
- Szerokie podstawy wykonano z materiału pochodzącego z recyklingu
- Produkt nie wymagający montażu
- Pachołki ochronne stosowane są na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pachołek ochronny

Pachołek ochronny

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki 50,00 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Odbojnica energochłonna Rack Armour to nowoczesne rozwiązanie zabezpieczające regały magazynowe. Odbój skutecznie absorbuje siłę uderzeń chroniąc stalowe elementy przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Odboje regałowe magazynowe dostępne są w rozmiarach: S, M, L i XXL. Wysokości: 30 lub 60 cm.

Słupek ochronny iFlex Rack Guard to unikatowy produkt wyróżniający się wśród odbojnic przemysłowych dostępnych na polskim rynku. Odbojnica wykonana została z odpornego na odkształcenia materiału (Memaplex), posiada innowacyjny system wewnętrznych ścianek, które skutecznie absorbują siłę uderzeń.

Odbojnica energochłonna Rack Guard Alfa wykonana została z elastycznego, odpornego na odkształcenia materiału. Odbój d-flexx posiada innowacyjny system wewnętrznych ścianek, które skutecznie absorbują siłę uderzeń.

Odbojnice wózkowe wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Progi zabezpieczające posiadają stalowy rdzeń, który dociąża zabezpieczenie gwarantując dodatkową stabilność i wytrzymałość. Skutecznie wygradzają ciągi komunikacyjne, stanowią ochronę maszyn i urządzeń.

Słupki ochronne wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Słupki zabezpieczające posiadają stalowy rdzeń, który dociąża zabezpieczenie gwarantując dodatkową stabilność i wytrzymałość. Stanowią zabezpieczenie maszyn i urządzeń linii technologicznych oraz elementów konstrukcyjnych obiektów przemysłowych.

Barierki ochronne wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Barierki zabezpieczające nie wymagają napraw, posiadają stalowy rdzeń gwarantujący dodatkową stabilność i wytrzymałość.

Przenośne pachołki z polietylenu są lekkie, łatwe w przenoszeniu i transporcie. Szeroka podstawa gwarantująca stabilność produktu wykonana została z materiału pochodzącego z recyklingu. Słupki stosowane są na zewnątrz i wewnątrz obiektów.

Odbojnica ochronna stanowiąca osłonę ścian posiada wewnętrzne komory powietrzne absorbujące siłę uderzeń. Odbojnicę wyposażono w elementy odblaskowe, wykonana została z trwałego, odpornego na uszkodzenia polietylenu.

Odbojnica ochronna stanowiąca osłonę naroży posiada wewnętrzne komory powietrzne absorbujące siłę uderzeń. Odbojnicę wyposażono w elementy odblaskowe, wykonana została z trwałego, odpornego na uszkodzenia polietylenu.

Przenośne osłony wykonano z trwałego, odpornego na odkształcenia polietylenu. Boki odbojnic oklejono folią odblaskową (oznakowanie ostrzegawcze biało-czerwone lub żółto-czarne). Osłony posiadają szerokie podstawy wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu.

Odbojnice zabezpieczające słupy i filary wykonane zostały z polietylenu, materiału o wysokiej wytrzymałości na uderzenia mechaniczne. Osłony wyróżniają się intensywnym żółtym kolorem, dodatkowo oznaczone zostały folią odblaskową.

Osłony ażurowe wykonane zostały z polietylenu, materiału o wysokiej wytrzymałości na uderzenia mechaniczne. Odbojnice zabezpieczają słupy o długości boku od 200 do 700 mm.

Słupki elastyczne wolnostojące skutecznie niwelują siłę uderzeń wywołaną przez pojazdy mechaniczne poruszające się na terenie fabryk. Montowane są na zewnątrz i wewnątrz obiektów przemysłowych. W ofercie dostępne są pachołki zabezpieczające wolnostojące stałe lub wyposażone dodatkowo w pierścień obrotowy.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn