Kategorie

Ochrona regałów

cena netto :

179,00 zł

cena brutto :

220,17 zł

Termin dostawy do ustalenia

- +

Słupek ochronny iFlex Rack Guard to unikatowy produkt wyróżniający się wśród odbojnic przemysłowych dostępnych na polskim rynku. Odbojnica wykonana została z odpornego na odkształcenia materiału (Memaplex), posiada innowacyjny system wewnętrznych ścianek, które skutecznie absorbują siłę uderzeń.

Słupek iFlex Rack Guard mocowany jest bezpośrednio do nogi regału, ochrania krawędzie jego pionowych elementów. Montaż produktu jest szybki i niezwykle łatwy, nie wymaga użycia narzędzi, słupek nie jest przytwierdzany do podłoża. Odbojnica posiada Certyfikat TÜV wg DIN EN 11512 i FEM 10.2.02.

Odbojnica nie ulega uszkodzeniom, skutecznie absorbuje siły uderzeń dzięki zastosowaniu dodatkowych wzmacniających ścianek znajdujących się wewnątrz produktu. W wyniku uderzenia słupek iFlex Rack Guard odkształca się nietrwale, szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu. Odbojnica wykonana została z trwałego, elastycznego tworzywa sztucznego. W ofercie dostępne są dwa rodzaje słupków dopasowujących się do zróżnicowanych szerokości regałów: 75-100 mm oraz 100-125 mm.

Parametry techniczne:
- Słupek iFlex Rack Guard posiada stałą wysokość 600 mm
- Ochrona regału S/M dopasowująca się do szerokości elementu pionowego 75-100 mm oraz ochrona L montowana do nogi regału 100-125 mm
Posiada Certyfikat TÜV wg DIN EN 11512 i FEM 10.2.02
- Odbojnica wykonana z trwałego, plastycznego tworzywa sztucznego (Memaplex)
- Produkt wyróżnia się żółtym kolorem
- Szybki i łatwy montaż, nie wymaga użycia narzędzi
- Słupek iFlex Rack Guard nie jest przytwierdzany do podłoża

Napisz opinię

Ochrona regałów

Ochrona regałów

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki. Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Odbojnica energochłonna Rack Armour to nowoczesne rozwiązanie zabezpieczające regały magazynowe. Odbój skutecznie absorbuje siłę uderzeń chroniąc stalowe elementy przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Odboje regałowe magazynowe dostępne są w rozmiarach: S, M, L i XXL. Wysokości: 30 lub 60 cm.

Odbojnica energochłonna Rack Guard Alfa wykonana została z elastycznego, odpornego na odkształcenia materiału. Odbój d-flexx posiada innowacyjny system wewnętrznych ścianek, które skutecznie absorbują siłę uderzeń.

Odbojnice wózkowe wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Progi zabezpieczające posiadają stalowy rdzeń, który dociąża zabezpieczenie gwarantując dodatkową stabilność i wytrzymałość. Skutecznie wygradzają ciągi komunikacyjne, stanowią ochronę maszyn i urządzeń.

Słupki ochronne wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Słupki zabezpieczające posiadają stalowy rdzeń, który dociąża zabezpieczenie gwarantując dodatkową stabilność i wytrzymałość. Stanowią zabezpieczenie maszyn i urządzeń linii technologicznych oraz elementów konstrukcyjnych obiektów przemysłowych.

Barierki ochronne wykonano z pełnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Barierki zabezpieczające nie wymagają napraw, posiadają stalowy rdzeń gwarantujący dodatkową stabilność i wytrzymałość.

Przenośne pachołki z polietylenu są lekkie, łatwe w przenoszeniu i transporcie. Szeroka podstawa gwarantująca stabilność produktu wykonana została z materiału pochodzącego z recyklingu. Słupki stosowane są na zewnątrz i wewnątrz obiektów.

Odbojnica ochronna stanowiąca osłonę ścian posiada wewnętrzne komory powietrzne absorbujące siłę uderzeń. Odbojnicę wyposażono w elementy odblaskowe, wykonana została z trwałego, odpornego na uszkodzenia polietylenu.

Odbojnica ochronna stanowiąca osłonę naroży posiada wewnętrzne komory powietrzne absorbujące siłę uderzeń. Odbojnicę wyposażono w elementy odblaskowe, wykonana została z trwałego, odpornego na uszkodzenia polietylenu.

Pachołki ostrzegawcze posiadają szeroką, dociążoną stopę wykonaną z materiału pochodzącego z recyklingu. Słupki ochronne sytuowane są na zewnątrz i wewnątrz obiektów.

Przenośne osłony wykonano z trwałego, odpornego na odkształcenia polietylenu. Boki odbojnic oklejono folią odblaskową (oznakowanie ostrzegawcze biało-czerwone lub żółto-czarne). Osłony posiadają szerokie podstawy wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu.

Odbojnice zabezpieczające słupy i filary wykonane zostały z polietylenu, materiału o wysokiej wytrzymałości na uderzenia mechaniczne. Osłony wyróżniają się intensywnym żółtym kolorem, dodatkowo oznaczone zostały folią odblaskową.

Osłony ażurowe wykonane zostały z polietylenu, materiału o wysokiej wytrzymałości na uderzenia mechaniczne. Odbojnice zabezpieczają słupy o długości boku od 200 do 700 mm.

Słupki elastyczne wolnostojące skutecznie niwelują siłę uderzeń wywołaną przez pojazdy mechaniczne poruszające się na terenie fabryk. Montowane są na zewnątrz i wewnątrz obiektów przemysłowych. W ofercie dostępne są pachołki zabezpieczające wolnostojące stałe lub wyposażone dodatkowo w pierścień obrotowy.

Barierki przemysłowe wygradzają ciągi komunikacyjne w halach produkcyjnych i magazynowych. Stanowią zabezpieczenie maszyn i urządzeń oraz elementów konstrukcyjnych obiektów przemysłowych.

Odbojnice zabezpieczają regały magazynowe przed niepożądanymi uderzeniami wywołanymi przez wózki widłowe oraz wózki paletowe. Posiadają dwa rzędy zabezpieczeń. Odboje ochronne wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego.

Odbojnice zabezpieczają regały magazynowe przed niepożądanymi uderzeniami wywołanymi przez wózki widłowe oraz wózki paletowe. Posiadają jeden rząd zabezpieczeń. Odboje ochronne wykonane zostały z odpornego na odkształcenia tworzywa sztucznego.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn