Kategorie

Lustra inspekcyjne akrylowe

cena netto :

815,00 zł

cena brutto :

1 002,45 zł

Wysyłka: do 3-5 dni

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Lustra ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Długość wysięgnika: od 40 do 110 cm.

Lustro inspekcyjne akrylowe posiada teleskopowe ramię o długości od 40 do 110 cm. W ofercie dostępne są lustra kontrolne standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Produkty ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Modele posiadające lampki LED umożliwiają inspekcję w trudnych warunkach oświetleniowych. Lampki nie powodują zniekształcenia obrazu, nie odbijają się w płaszczyźnie lustra. Lustra inspekcyjne z wysięgnikiem stosowane są m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, prac naprawczych, konserwacyjnych, w trakcie kontroli celnej towarów.

Parametry techniczne:
- Lustra inspekcyjne wykonano z akrylu
- Lekkie, łatwe w użytkowaniu
- Aluminiowy teleskopowy wysięgnik (rozciągany od 40 do 110 cm)
- Lustra kontrolne wyposażono opcjonalnie w lampki LED lub kółka
- Produkty stosowane są na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
- Gwarancja na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem 5 lat
- Gwarancja obejmująca instalację elektryczną 1 rok

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustra inspekcyjne akrylowe

Lustra inspekcyjne akrylowe

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych. Lustra kontrolne VUMAX 3 zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustra kontrolne ze stali nierdzewnej wyróżniają się unikalną częścią optyczną, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Lustra nietłukące stosowane są m.in. w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych.

Lustro inspekcyjne wyposażone zostało w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych umieszczone zostało na wysięgniku teleskopowym (długość do 3 m). Lustro inspekcyjne ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Lustro inspekcyjne wyposażone zostało w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn