Kategorie

Lustra inspekcyjne akrylowe

cena netto :

815,00 zł

cena brutto :

1 002,45 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Lustra inspekcyjne akrylowe

Typ lustra:Lustro Ø250 mm Lustro Ø250 mm + LED Lustro Ø350 mm z kółkami Lustro Ø350 mm z kółkami + LED Lustro 200x400 mm z kółkami Lustro 200x400 mm z kółkami + LED

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka: do 7-10 dni

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Lustra ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Długość wysięgnika: od 40 do 110 cm.

Lustro inspekcyjne akrylowe posiada teleskopowe ramię o długości od 40 do 110 cm. W ofercie dostępne są lustra kontrolne standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Produkty ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Modele posiadające lampki LED umożliwiają inspekcję w trudnych warunkach oświetleniowych. Lampki nie powodują zniekształcenia obrazu, nie odbijają się w płaszczyźnie lustra. Lustra inspekcyjne z wysięgnikiem stosowane są m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, prac naprawczych, konserwacyjnych, w trakcie kontroli celnej towarów.

Parametry techniczne:
- Lustra inspekcyjne wykonano z akrylu
- Lekkie, łatwe w użytkowaniu
- Aluminiowy teleskopowy wysięgnik (rozciągany od 40 do 110 cm)
- Lustra kontrolne wyposażono opcjonalnie w lampki LED lub kółka
- Produkty stosowane są na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
- Gwarancja na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem 5 lat
- Gwarancja obejmująca instalację elektryczną 1 rok

Lustra wykonywane są na zamówienie (produkcja). Towar nie podlega zwrotowi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustra inspekcyjne akrylowe

Lustra inspekcyjne akrylowe

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska UE Przesyłka kurierska UE 5-7 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych. Lustra kontrolne VUMAX 3 zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustra kontrolne ze stali nierdzewnej wyróżniają się unikalną częścią optyczną, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Lustra nietłukące stosowane są m.in. na terenie zakładów produkcyjnych, w halach magazynowych.

Lustra inspekcyjne Vumax wyposażono w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych umieszczone zostało na wysięgniku teleskopowym (długość do 3 m). Lustro inspekcyjne ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

Klienci, którzy zamówili ten produkt, kupili również :

Lustra inspekcyjne Vumax wyposażono w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn