Kategorie

Lustra inspekcyjne akrylowe

cena netto :

594,00 zł

cena brutto :

730,62 zł

Wysyłka: do 3-5 dni

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED i kółka gwarantujące sprawną kontrolę podwozi pojazdów, maszyn oraz spodów urządzeń.

Lustro inspekcyjne akrylowe posiada teleskopowe ramię wydłużające się od 40 do 110 cm. Lampki LED nie powodują zniekształcenia obrazu, nie odbijają się w płaszczyźnie lustra uniemożliwiając skuteczną kontrolę i inspekcję.

Parametry techniczne:
- Lustra inspekcyjne wykonane z akrylu
- Lekkie
- Aluminiowy teleskopowy wysięgnik (rozciągany 40-110 cm)
- Lustra akrylowe wyposażone w lampki LED
- Wybrane modele luster na wysięgniku posiadają kółka wykonane z poliuretanu wyposażone w łożyska kulkowe
- Lustra stosowane są na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
- Gwarancja na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem 5 lat, gwarancja obejmująca instalację elektryczną 1 rok

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lustra inspekcyjne akrylowe

Lustra inspekcyjne akrylowe

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych, zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia lustra nierozpryskowego odłamki szkła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustro inspekcyjne wyposażone zostało w wysięgnik teleskopowy umożliwiający otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. przy prowadzeniu robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń, kontroli celnej towarów.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych zamontowane na wysięgniku teleskopowym o długości 3 m ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn