Kategorie

Lustro płaskie nierozpryskowe

cena netto :

420,00 zł

cena brutto :

516,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Lustro płaskie nierozpryskowe

Typ lustra:Lustro z ramą Lustro bez ramy

Wymiary lustra:400x600 mm 400x1200 mm 600x800 mm

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka: do 8-12 dni

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Lustra nierozpryskowe przemysłowe stosowane są w miejscach o podwyższonych warunkach bezpieczeństwa. Produkty zgodne są z dyrektywą No 852/2004 i normami HACCP. Lustra płaskie nierozpryskowe umieszcza się m.in. w halach produkcyjnych, szpitalach, przychodniach, szkołach, obiektach sportowych i gastronomicznych, a także na terenie zakładów przemysłu spożywczego. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. 

W ofercie dostępne są lustra z ramą lub bez obramowania. Rama aluminiowa anodowana posiada zaokrąglone narożniki z tworzywa, które zasłaniają otwory montażowe. Produkty montowane są w pozycji poziomej lub pionowej.

Parametry techniczne:
- Lustra wykonano z akrylu (tworzywo PMMA)
- Nierozpryskowe, bezpieczne dla użytkowników
- Stosowane na terenie zakładów przemysłowych, obiektów usługowych
- Dostępne modele: lustro nierozpryskowe z ramą lub bez
- Rama aluminiowa anodowana o szer. 13 mm
- Łatwe w montażu
- 2 lata gwarancji

Lustra wykonywane są na zamówienie (produkcja). Towar nie podlega zwrotowi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustro płaskie nierozpryskowe

Lustro płaskie nierozpryskowe

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych. Lustra kontrolne VUMAX 3 zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustra kontrolne ze stali nierdzewnej wyróżniają się unikalną częścią optyczną, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Lustra nietłukące stosowane są m.in. na terenie zakładów produkcyjnych, w halach magazynowych.

Lustra inspekcyjne Vumax wyposażono w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych umieszczone zostało na wysięgniku teleskopowym (długość do 3 m). Lustro inspekcyjne ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Lustra ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Długość wysięgnika: od 40 do 110 cm.

Klienci, którzy zamówili ten produkt, kupili również :

Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn