Kategorie

Lustro płaskie nierozpryskowe

cena netto :

379,00 zł

cena brutto :

466,17 zł

Wysyłka: do 2 dni

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Lustra nierozpryskowe przemysłowe stosowane są w miejscach o podwyższonych warunkach bezpieczeństwa. Produkty zgodne są z dyrektywą No 852/2004 i normami HACCP. Lustra płaskie nierozpryskowe umieszcza się m.in. w halach produkcyjnych, szpitalach, przychodniach, szkołach, obiektach sportowych i gastronomicznych, a także na terenie zakładów przemysłu spożywczego. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. 

W ofercie dostępne są lustra z ramą lub bez obramowania. Rama aluminiowa anodowana posiada zaokrąglone narożniki z tworzywa, które zasłaniają otwory montażowe. Produkty montowane są w pozycji poziomej lub pionowej.

Parametry techniczne:
- Lustra wykonano z akrylu (tworzywo PMMA)
- Nierozpryskowe, bezpieczne dla użytkowników
- Stosowane na terenie zakładów przemysłowych, obiektów usługowych
- Dostępne modele: lustro nierozpryskowe z ramą lub bez
- Rama aluminiowa anodowana o szer. 13 mm
- Łatwe w montażu
- 2 lata gwarancji

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustro płaskie nierozpryskowe

Lustro płaskie nierozpryskowe

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych. Lustra kontrolne VUMAX 3 zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustra kontrolne ze stali nierdzewnej wyróżniają się unikalną częścią optyczną, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Lustra nietłukące stosowane są m.in. w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych.

Lustro inspekcyjne wyposażone zostało w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych umieszczone zostało na wysięgniku teleskopowym (długość do 3 m). Lustro inspekcyjne ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Lustra ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Długość wysięgnika: od 40 do 110 cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn