Kategorie

Lustro płaskie nierozpryskowe

cena netto :

339,00 zł

cena brutto :

416,97 zł

Wysyłka: do 2 dni

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia lustra nierozpryskowego odłamki szkła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane.

Lustra przemysłowe nierozpryskowe stosowane są w miejscach o podwyższonych warunkach bezpieczeństwa. Lustra zgodne są z dyrektywą No 852/2004 i normami HACCP. Lustra płaskie nierozpryskowe o grubości 5 mm rekomendowane są do zastosowania w halach przemysłowych, szpitalach, przychodniach, szkołach, obiektach sportowych i gastronomicznych, zakładach przemysłu spożywczego.

W ofercie dostępne są lustra nierozpryskowe z ramą aluminiową lub bez ramy. Rama aluminiowa anodowana o szerokości 13 mm posiada zaokrąglone narożniki z białego plastiku z przykrytymi otworami do zamocowania. Lustra montowane są w pozycji poziomej lub pionowej.

Parametry techniczne:
- Wykonane z akrylu
- Nierozpryskowe
- Łatwe w montażu
- 2 lata gwarancji

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lustro płaskie nierozpryskowe

Lustro płaskie nierozpryskowe

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych, zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustro inspekcyjne wyposażone zostało w wysięgnik teleskopowy umożliwiający otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. przy prowadzeniu robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń, kontroli celnej towarów.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych zamontowane na wysięgniku teleskopowym o długości 3 m ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED i kółka gwarantujące sprawną kontrolę podwozi pojazdów, maszyn oraz spodów urządzeń.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn