Kategorie

Lusterko do maszyn budowlanych

cena netto :

129,00 zł

cena brutto :

158,67 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Lusterko do maszyn budowlanych

Typ lustra:Do maszyn z kabinami Do maszyn bezkabinowych Do walców i równiarek

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka: do 8-12 dni

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do maszyn budowlanych Vumax wykonano z materiałów POLYMIR® lub P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną na promieniowanie UV. 

W ofercie dostępne są trzy rodzaje luster:

-Lusterko wsteczne do maszyn budowlanych posiadających kabiny. Mocowane jest za pomocą dostarczonej dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Wymiar lustra: 288x27x128 mm (materiał jakości POLYMIR®)

-Lusterko wsteczne do maszyn budowlanych bezkabinowych. Mocowane za pomocą uchwytów bez wiercenia przystosowanych do większości maszyn. Wymiar lustra: 288x53x128 mm (materiał jakości P.A.S.®)

-Specjalne lusterko wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach. Zapewnia maksymalną widoczność przed kołami maszyn, lusterko wsteczne wyposażone jest w system przeciwdziałający osadzaniu się pary i szronu. Wymiar lustra: 440x75x220 mm (materiał jakości P.A.S.®)

Parametry techniczne:
- Lekkie
- Nieodkształcalne i odporne na uderzenia
- Łatwe w montażu
- Lusterka do wózków widłowych odporne są na warunki atmosferyczne oraz różnice temperatur
- 3-5 lat gwarancji

Lustra wykonywane są na zamówienie (produkcja). Towar nie podlega zwrotowi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lusterko do maszyn budowlanych

Lusterko do maszyn budowlanych

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych. Lustra kontrolne VUMAX 3 zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustra kontrolne ze stali nierdzewnej wyróżniają się unikalną częścią optyczną, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Lustra nietłukące stosowane są m.in. na terenie zakładów produkcyjnych, w halach magazynowych.

Lustra inspekcyjne Vumax wyposażono w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych umieszczone zostało na wysięgniku teleskopowym (długość do 3 m). Lustro inspekcyjne ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Lustra ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Długość wysięgnika: od 40 do 110 cm.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn