Kategorie

Lusterko do maszyn budowlanych

cena netto :

110,00 zł

cena brutto :

135,30 zł

Wysyłka: do 12 dni

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lusterka do maszyn budowlanych Vumax wykonano z materiałów POLYMIR® lub P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną na promieniowanie UV. 

W ofercie dostępne są trzy rodzaje luster:

-Lusterko wsteczne do maszyn budowlanych posiadających kabiny. Mocowane jest za pomocą dostarczonej dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Wymiar lustra: 288x27x128 mm (materiał jakości POLYMIR®)

-Lusterko wsteczne do maszyn budowlanych bezkabinowych. Mocowane za pomocą uchwytów bez wiercenia przystosowanych do większości maszyn. Wymiar lustra: 288x53x128 mm (materiał jakości P.A.S.®)

-Specjalne lusterko wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach. Zapewnia maksymalną widoczność przed kołami maszyn, lusterko wsteczne wyposażone jest w system przeciwdziałający osadzaniu się pary i szronu. Wymiar lustra: 440x75x220 mm (materiał jakości P.A.S.®)

Parametry techniczne:
- Lekkie
- Nieodkształcalne i odporne na uderzenia
- Łatwe w montażu
- Lusterka do wózków widłowych odporne są na warunki atmosferyczne oraz różnice temperatur
- 3-5 lat gwarancji

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lusterko do maszyn budowlanych

Lusterko do maszyn budowlanych

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych, zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia lustra nierozpryskowego odłamki szkła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustro inspekcyjne wyposażone zostało w wysięgnik teleskopowy umożliwiający otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. przy prowadzeniu robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń, kontroli celnej towarów.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych zamontowane na wysięgniku teleskopowym o długości 3 m ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED i kółka gwarantujące sprawną kontrolę podwozi pojazdów, maszyn oraz spodów urządzeń.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn