Kategorie

Uniwersalne lusterko do wózków widłowych VUMAX 3

cena netto :

150,00 zł

cena brutto :

184,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Uniwersalne lusterko do wózków widłowych VUMAX 3

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Vumax 3

Wysyłka: do 2 dni

Lusterka do wózków widłowych usprawniają i ułatwiają pracę operatorom pojazdów mechanicznych. Lustra kontrolne VUMAX 3 zapewniają ochronę kierującym, pracownikom poruszającym się na terenie obiektów przemysłowych oraz klientom hurtowni.

Lusterka do wózków widłowych umożliwiają kontrolę trzech kierunków (kąt widzenia ok 180°). Uniwersalne lusterka montowane są do ramy wózka. Do zestawu dołączany jest uchwyt dostosowany do każdego modelu wózka widłowego (montaż poprzez zaczepienie - nie wymaga wiercenia otworów w ściankach kabiny). Lusterko kontrolne VUMAX 3 zgodne jest z dyrektywą europejską CE98/37. Posiada zaokrąglone, wyprofilowane boki, pełni funkcję lustra przedniego i tylnego. Wykonane zostało z materiału P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną przed promieniowaniem UV. 

Parametry techniczne:
- Wymiary lusterka VUMAX 3: 225x40x120 mm
- Lekkie, nieodkształcalne i odporne na uderzenia
- Łatwe w montażu, użytkowaniu
- Lusterka odporne są na warunki atmosferyczne oraz różnice temperatur
- 5 lat gwarancji

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Uniwersalne lusterko do wózków widłowych VUMAX 3

Uniwersalne lusterko do wózków widłowych VUMAX 3

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki 20,32 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lusterka wsteczne pozwalają precyzyjnie monitorować pracę maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są lusterka tylne do maszyn budowlanych posiadających kabiny, lusterka do maszyn bezkabinowych, lusterka wsteczne do zamontowania na walcach i równiarkach.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Lustra basenowe jakości P.A.S.® odporne są na szkodliwe działania oparów chloru. Lustra kontrolne umożliwiają obserwację miejsc trudno dostępnych na terenie kąpielisk (lustra basenowe wewnętrzne oraz zewnętrzne). Wymiar: 1000x800 mm.

Lustra kontrolne ze stali nierdzewnej wyróżniają się unikalną częścią optyczną, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Lustra nietłukące stosowane są m.in. na terenie zakładów produkcyjnych, w halach magazynowych.

Lustra inspekcyjne Vumax wyposażono w wysięgnik teleskopowy, który umożliwia otrzymanie precyzyjnego obrazu miejsc trudno dostępnych. Lustra znajdują zastosowanie m.in. podczas prowadzenia robót budowlanych, inspekcji maszyn i urządzeń.

Lustro do kontroli wykopów budowlanych umieszczone zostało na wysięgniku teleskopowym (długość do 3 m). Lustro inspekcyjne ukazuje precyzyjny obraz miejsc trudno dostępnych.

W ofercie dostępne są lustra inspekcyjne akrylowe standardowe lub dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED oraz kółka. Lustra ułatwiają kontrolę podwozi pojazdów, maszyn i spodów urządzeń. Długość wysięgnika: od 40 do 110 cm.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn