Kategorie

Gabloty Media

cena netto :

359,00 zł

cena brutto :

441,57 zł

Wysyłka: do 7 dni

Gabloty Media wyróżnia szeroka, aluminiowa rama. Gabloty wewnętrzne montowane są za pomocą śrub i kołków do ściany. W ofercie dostępne są produkty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 9 kartek A4. Gabloty posiadają spody korkowe lub magnetyczne.

Gabloty wewnętrzne Media wyposażone zostały w spód korkowy lub magnetyczny wykonany z blachy ocynkowanej ogniowo lakierowanej na biało. W celu lepszej ekspozycji wnętrza gabloty o spodzie magnetycznym posiadają opcjonalnie zestaw oświetleniowy LED. Gabloty Media są jednodrzwiowe, otwierane na bok za pomocą kluczyka.

Parametry techniczne:
- Głębokość gabloty Media 40 mm
- Dostępne są produkty o powierzchniach ekspozycyjnych: 2A4, 4A4, 6A4 oraz 9A4
- Jednodrzwiowa, otwierana jednostronnie
- Gablota wewnętrzna posiada spód korkowy lub magnetyczny z blachy ocynkowanej ogniowo
- Ramę gabloty wykonano z aluminium, drzwi ze szkła bezpiecznego o grubości 4mm
- Gablota Media mocowana jest do ściany za pomocą śrub i kołków (znajdują się w zestawie)
- Gablota o spodzie magnetycznym opcjonalnie wyposażona jest w zestaw oświetleniowy LED
- Do produktu dołączany jest zestaw magnesów lub pinezek (w zależności od wyboru spodu) 

Powierzchnie ekspozycyjne:
2A4 - wym. zewnętrzne 382 x 512 mm
4A4 - 679 x 512 mm
6A4 - 715 x 722 mm
9A4 - 976 x 722 mm 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Gabloty Media

Gabloty Media

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Tablice afiszowe korkowe wykorzystywane są do prezentacji danych w szkołach, biurach. Jednostronne tablice umożliwiają wywieszanie dokumentów za pomocą pinezek. Dostępne są powierzchnie korkowe o wymiarach: 600 x 900 mm lub 900 x 1200 mm.

Tablice afiszowe stalowe i ceramiczne wykorzystywane są do prezentacji danych w szkołach, biurach. Magnetyczne powierzchnie umożliwiają wywieszenie dokumentów za pomocą magnesów, przeznaczone są również do pisania markerami suchościeralnymi.

Tablice magnetyczne szklane wyróżniają się estetycznym, nowoczesnym wyglądem. Wykorzystywane są do prezentacji danych w biurach, szkołach. Powierzchnie ze szkła hartowanego przeznaczone są do częstego pisania markerami suchościeralnymi.

Gabloty jednostronne Reference posiadają ramy anodowe srebrne lub malowane. Montowane są wewnątrz pomieszczeń za pomocą śrub i kołków do ścian lub ustawiane na stojaku pięcioramiennym wyposażonym w kółka. W ofercie dostępne są gabloty Reference posiadające powierzchnie ekspozycyjne od 2 do 9 kartek A4. 

Gabloty Eco 100 posiadają szeroką, aluminiową ramę o prostej, nowoczesnej formie. Gabloty wewnętrzne montowane są za pomocą śrub i kołków. W ofercie dostępne są gabloty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 9 kartek A4.

Tablica do wieszania kasków posiada dwa stalowe haczyki zabezpieczone tworzywem sztucznym, wykonana została z trwałego PVC. Tablica do przechowywania hełmów ochronnych dostarczana jest z własnym logo, grafiką.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn