Kategorie

Aerozole znakujące M-Markers

cena netto :

289,00 zł

cena brutto :

355,47 zł

Wysyłka: do 3-5 dni

Aerozole znakujące dostępne są w kolorach tradycyjnych i fluorescencyjnych. Dozowniki obsługiwane są ręcznie lub wykorzystywane w zestawie z malowarką - laską do malowania pasów. Produkty sprzedawane są w kartonach po 12 sztuk.

Aerozole znakujące M-Markers dostępne są w kolorach fluorescencyjnych (czerwony, pomarańczowy, różowy, zielony i niebieski) oraz kolorach standardowych (biały i żółty). Wydajność jednej puszki o pojemności 500 ml wynosi 250/300 m. Spray umożliwia tworzenie punktowych oraz liniowych oznaczeń. Precyzyjne malowanie linii na powierzchni poziomej zapewnia malowarka ręczna-laska do malowania pasów znajdującą się w ofercie sklepu.

Parametry techniczne:
- Aerozole dostępne są w kolorach tradycyjnych i fluorescencyjnych
- Pojemność puszki 500 ml
- Wydajność 250/300 m/puszkę
- Posiadają bezpieczny korek z blokadą dyszy
- Produkty sprzedawane są w kartonach po 12 sztuk

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Aerozole znakujące M-Markers

Aerozole znakujące M-Markers

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Wózek M-Markers umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (40-120 mm). Podczas malowania istnieje możliwość wykorzystania dwóch dozowników farb w celu zwiększenia intensywności koloru i otrzymania prawidłowego kształtu linii (rozwiązanie stosowane w zależności od rodzaju i chłonności podłoża). Wózek do zastosowania z farbami M-Markers.

Laska do malowania pasów to proste w obsłudze urządzenie umożliwiające oznakowanie powierzchni poziomych. Malowarka wykorzystuje aerozole M-Markers dostępne w kolorach fluorescencyjnych i tradycyjnych.

Maszyna do malowania pasów M-Markers umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm. Maszynę wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo. Malowarka jest łatwa w użyciu, obsługiwana ręcznie. Urządzenie stosowane wraz z farbami M-Markers.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn