Odbojnice słupowe wygradzają i zabezpieczają strefy użytkowane przez pieszych oraz rowerzystów. Produkty osłaniają automaty na terenie parkingów, w przestrzeni miejskiej. Na zdjęciach zaprezentowano słupki blokujące z okrągłą podstawą, którą należy przytwierdzić do podłoża.

Produkcja zgodnie z wytycznymi projektowymi

Stalowe odbojnice zostały wyprodukowane zgodnie z wytycznymi oraz zapotrzebowaniem. Przed przystąpieniem do realizacji wykonano projekt zabezpieczeń. Po akceptacji rysunków technicznych rozpoczęła się produkcja.

Parametry techniczne - stalowe odbojnice słupowe

Odbojnice słupowe wyposażono w okrągłe stopki montażowe. Osłony przytwierdza się do poziomych powierzchni przy pomocy kołków rozporowych lub kotw. Odboje wyprodukowano z rur stalowych, dodatkowo zostały zabezpieczone warstwą antykorozyjną. Przed malowaniem odbojnice słupowe ocynkowano ogniowo. Ocynkowana powierzchnia umożliwia umieszczenie stalowych odbojnic w warunkach zewnętrznych. Produkty są odporne na wahania temperatur, wilgoć oraz promieniowanie UV.

Słupki blokujące wydzielają przestrzenie przeznaczone do ruchu pieszych i rowerzystów. Osłaniają, rozgraniczają strefy, skutecznie blokują przejazd pojazdom. Odbojnice słupowe sytuowane są na chodnikach, na terenie parkingów, w przestrzeniach miejskich. Osłony przytwierdza się do kostki brukowej lub do betonowych płyt. Wyróżnia je pomarańczowy pas taśmy odblaskowej. Zielona powierzchnia dopasowana została do kolorystyki elementów infrastruktury, które ochraniają.

Słupki blokujące, słupki drogowe

Słupki blokujące, odbojnice słupowe

Słupki miejskie, słupki parkingowe