Kategorie

Profile ochronne ProtectIn 

Jest 12 produktów.

Profile ochronne ProtectIn mogą być wykorzystane na wiele sposobów w różnych miejscach. Służą do ostrzegania m.in. o obniżeniu stropu, wnękach, narożach, krawędziach czy wystających elementach maszyn. Dzięki nim zwiększysz bezpieczeństwo w zakładzie pracy, na podziemnych parkingach oraz miejscach użyteczności publicznej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz profile ProtectIn, dzięki którym stworzysz bezpieczną przestrzeń.

 • %
  49,00 zł

  49,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-1 (30x33 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  49,00 zł

  49,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-2 (30 x 43 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  49,00 zł

  49,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-3 (20x30x20 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  49,00 zł

  49,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4 (33 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  65,00 zł

  65,00 zł cena netto 55,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-1L (75x75 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ochronne zabezpieczono odpornym na uszkodzenia mechaniczne żółto-czarnym laminatem.

 • Nowy %
  65,00 zł

  65,00 zł cena netto 50,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4M (70 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  75,00 zł

  75,00 zł cena netto 65,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4L (200 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  59,00 zł

  59,00 zł cena netto 49,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-0 (średnica zew. Ø50 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ochronne zabezpieczono odpornym na uszkodzenia mechaniczne żółto-czarnym laminatem.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-1 (30x33 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-2 (30 x 43 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-3 (20x30x20 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

 • %
  55,00 zł

  55,00 zł cena netto 45,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile fotoluminescencyjne PI-4 (33 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Profile ProtectIn – skuteczna ochrona i amortyzacja uderzeń

Profile ochronne ProtectIn to sprawdzone, łatwe w montażu profile ostrzegawcze. Wszystkie modele zostały wykonane z miękkiej pianki podatnej na odkształcenia. Pianka ta pokryta jest specjalnym laminatem odpornym na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz działanie bardzo niskiej i bardzo wysokiej temperatury.

Dodatkowo nasze profile mają pasy taśmy samoprzylepnej wykonanej z kleju kauczukowego, która umożliwia łatwy, ale solidny montaż na powierzchniach drewnianych, metalowych, a także na innych gładkich, szorstkich i chropowatych elementach. Profile wykazują wysoką przylepność oraz odporność na zerwanie. Dzięki ProtectIn w kilka chwil zwiększysz bezpieczeństwo każdego miejsca.

Wybierz profil ochronny ProtectIn z oferty Dla-Przemyslu.pl

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie dostępne są profile ochronne ProtectIn w wersji ze zwykłym laminatem czarno-żółtym oraz w wersji z laminatem fotoluminescencyjnym. Profile fotoluminescencyjne wpływają na poprawę bezpieczeństwa w miejscach, gdzie nie ma oświetlenia lub jest ono słabe. W sytuacji, kiedy robi się ciemno, profile ochronne ProtectInzamieniają się wświecące pasy.

Nasze produkty z powodzeniem można wykorzystać nie tylko do ostrzegania o progach, spadkach, niskich stropach czy wnękach, ale także do zabezpieczenia linii produkcyjnych lub ochrony stalowych konstrukcji. W naszym sklepie znajdziesz profile ochronne ProtectIn w różnych kształtach: płaskie, narożne, okrągłe, prostokątne.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn