Kategorie

Pianki ochronne 

Pianki ochronne to elementy niezbędne w każdym miejscu pracy czy przestrzeni użyteczności publicznej, podnoszące bezpieczeństwo użytkowników obiektów. Pełnią funkcje ostrzegawcze i informują o wystających elementach, zmianach poziomu nawierzchni czy stropu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz potrzebne modele pianek.

Pianka ochronna – skuteczne zabezpieczenie krawędzi

Pianka ochronna na krawędzie jest miękka, wykonana z wysokiej jakości materiałów podatnych na odkształcenia, dzięki czemu gwarantuje skuteczną ochronę osób i pojazdów. Pianki pokryte są specjalnym laminatem, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z powodzeniem mogą być montowane zarówno we wnętrzach.

Pianki służą m.in. do: zabezpieczenia krawędzi ścian, ochrony wystających elementów maszyn, ostrzegania o podwyższeniu nawierzchni, obniżeniu stropu czy wnękach w ścianie. Pianki ochronne dostępne w naszym sklepie są proste w obsłudze, dzięki taśmie samoprzylepnej, która zapewnia solidny montaż i wysoką odporność na zerwanie. Pianki mogą być przyklejone na powierzchnie gładkie, szorstkie i chropowate.

Sprawdź ofertę pianek ochronnych w sklepie Dla-Przemyslu.pl

O bezpieczeństwie w miejscu pracy wiemy praktycznie wszystko, dlatego zadbaliśmy o zróżnicowaną ofertę, tak aby każdy Klient znalazł asortyment spełniający jego potrzeby i oczekiwania. Pianka ochronnajest dostępna w naszej oferciew dwóch wersjach kolorystycznych: żółto-czarnej oraz czerwono-czarnej. Mamy pianki o różnych kształtach (okrągłe, prostokątne, narożne) i rozmiarach tak, aby każdy Klient mógł zrealizować całe zapotrzebowanie w jednym miejscu. Polecamy równiez profile ochronne ProtectIn. Nasze produkty podniosą poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie i miejscu pracy. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn